WEBINÁŘ

Jak budovat značku, aniž byste na ni strávili hodiny týdně?

Přihlaste se na webinář, kde se společně podíváme na 3 KLÍČOVÁ TAJEMSTVÍ úspěchu silné osobní značky a jak být vidět na LinkedInu, aniž byste na něm museli trávit hodiny týdně. Jde to.  

Mějte na paměti, že osobní značka není o štěstí – je to strategie a vy se ji můžete naučit taky. 

Připojte se na nejbližší termín webináře a získejte moje know-how zcela zdarma. Budu se na vás těšit.

KOMPLEXNÍ KURZ +3 MĚSÍČNÍ ŽIVÁ PODPORA

LinkedIn Masters: Zcela nový způsob vaší propagace.

Jediný komplexní program na budování osobní značky na LinkedInu v Česku. V 5 modulech vám odkryjeme strategie a naše tajné triky, jak skrze vaše jméno prodávat a budovat networking aktivních sledujících. Naučíte se, jak napsat post do 15 minut, získáte strategie, které vás vyšvihnout do TOP 10 ve vašem oboru a mnohem, mnohem více. 

Celý kurz je navíc podpořený o naši expertní podporu a to téměř 24/7 a o strategické ZOOM cally, abyste na to nebyli sami. A to není vše. Zjistěte, co všechno na vás čeká a co s námi můžete dokázat.

KONZULTACE

Osobní mentoring (1to1)

Cítíte se lépe při osobních konzultacích? Nebo máte specifická přání a cíle? Společně je můžeme zvládnout. Osobní mentoring je moji doménou a věnuji se mu již řadu  let. Pomáhám vám zdolat první nejistoty při budování osobní značky, vytvořím jednoduchou a funkční strategii a samozřejmě vás naučím celé moje know-how o budování osobní značky. 

S moji podporou se velmi rychle dostanete k vámi vytyčeným cílům. Výsledky mých klientů jsou pro mě alfou i omegou. 

Dokážu vás namotivovat, vybrat ty nejzajímavější momenty z vašeho příběhu a smysluplně je odprezentovat veřejnosti. Spojíme se?

BRAND AMBASSADORING

Školení pro firmy

Chcete mé know-how použít u vás ve firmě? Vaši zaměstnanci jsou vaše největší síla. 

Budování firemní značky přes osobní profily zaměstnanců má obrovský dopad na budování důvěry mezi zákazníky. A skvělá zpráva je ta, že zatím je tento marketing v plenkách a tak můžete velmi rychle přeskočit konkurenci. 

Školení naplánujeme podle vašich požadavků, abyste výsledky viděli co nejrychleji.

Na Brand ambassadoringu spolupracujeme například s firmami Tesco ČR, Software 602, klinikou Vo2max a dalšími. Chcete být mezi nimi i vy? Domluvte si nezávaznou schůzku.

Reference

Necháváme za sebou spokojené klienty

Připojte se mezi ně také

Zatím můj projekt nikdo neuchopil tak srozumitelně a koncepčně konkrétně jako vy. Jsem z toho opravdu nadšená a moc se těším na realizace jednotlivých kroků. Hemžilo se mi toho spousta v hlavě už předtím, ale nebyla jsem schopna to pochytat a usměrnit do nějakého plánu. Moc vám děkuji.
Pavla Š.
majitelka e-shopu
Už dlouho se mi nestalo, abych si s někým “sedla” tak, jako právě s Nelou. Líbí se mi jaký má Nela “tah na branku”, a že dotahuje věci do konce. Společně máme focus na detail a vzájemně se doplňujeme. Líbí se mi, že Nely práce má jasnou strukturu a strategii. Společně strávený čas na schůzce nebo na callu je maximálně efektivní, a vždy se opět posuneme o značný kus dál, což je styl práce, který mi vyhovuje, a u lidí kolem mne často nenacházím. Líbí se mi komplexní záběr, který Nela má, a to, jak umí jednotlivé oblasti propojit, aby fungovaly v souladu a měly jasný a společný záměr. A tento přístup ve finále motivuje i mě, za což Ti Nelo děkuji!
Šárka Strachová
Zakladatelka Vo2max, Olympionička
LinkedIn je důležitým komunikačním kanálem našeho smyslu podnikání - Každý den přinášet našim zákazníkům, komunitám a planetě něco navíc – vůči našim stakeholderům. Díky přehledné strategii a konkrétním doporučením od Nely jsme dokázali naše sdělení zatraktivnit, dát jim jednotnou komunikační linku a přitom nedělat kompromisy v korporátním stylu komunikace, který se zakládá na 100% správnosti uvedených informací. Oceňuji, že Nela nejprve chtěla důkladně navnímat naši značku a až následně začala připravovat doporučení tzv. na míru.
Michal Vaňáček
Tesco Head of Communication ČR
Získala jsem víc sebevědomí, dostala postup a řekla si o víc peněz za své služby, přičemž jsem tak vydělala tento týden 100 tisíc! Takže fakt moc díky Nelo a už se těším, až absolvuju i navazující program. Když už teď po pár dnech to má takové výsledky, tak za 3 měsíce budu královna světa.
Veronika M.
podnikatelka
Dali jste mi stručné, ale efektivní rady, které jsem mohla ihned aplikovat. Spousty inspirace, praktických tipů a doporučení k prezentaci. Navíc jsem dostala návrhy úplně nové, které také zapadají do konceptu mého podnikání. Překvapily mě svou originalitou a přesahem.
Kateřina P.
mentorka