Podmínky garance vrácení peněz

 1. Podmínky grarance vrácení peněz 

  Mrzí nás, že kurz nesplnil vaše očekávání. Pokud potřebujete s něčím pomoci, budeme rádi, když nás kontaktujete napřímo a pokusíme se vás posunout dále. U spousty klientů jsme zažili, že stačí malé nakopnutí a vše se rozběhne, jak má. Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu nela.hanakova@gmail.com nebo přes WhatsApp na čísle: +420 722 942 123.

  Pokud i přesto cítíte, že chcete vrátit peníze za kurz: LinkedIn Masters: Moje jméno prodává, zde najdete postup, jak o vrácení peněz můžete požádat. 

  Garanci vrácení peněz, můžete využít do 14 dní od nákupu kurzu, pokud splníte následující body:

   

  1. Dodáte printscreen vašeho Social selling indexu před započetím spolupráce (v den nákupu kurzu). A také druhý printscreen vašeho Social selling indexu ze dne podání žádosti o vrácení peněz. Hodnota vašeho Social selling indexu na druhém printscreenu musí být stejná nebo nežší než na prinscreenu na žačátku spolupráce. 

  Jak zjistíte svůj Social selling index se dozvíte v prvním modulu kurzu. 

   

  1. Zároveň také dodáte printscreen vašeho profilu ze dne vstupu do kurzu. Na printscreenu musí být patrný počet vašich kontaktů / spojení. 

   

  1. Dodáte vyplněné materiály (Workbooky / PDF) ze všech modulů kurzu. Kurz se dá projít za 14 dní. 

   

  1. Dodáte printscreen vašeho prvního zveřejněného příspěvku na LinkedInu (příspěvek musí být uveřejněn v garanční době, tedy v době 14 dní od nákupu kurzu) a připojíte odkaz na něj.

   

  1. Připojíte printscreen z vašeho profilu na LinkedInu, ze sekce žádosti o spojení, který musí být ze dne podání žádosti o vrácení peněz. Na printscreenu musí být jasně vidět, kolik žádostí je nyní podáno. (Tuto sekci najdete po přihlášení do LinkedInu. Kliknete v horní části na ikonu: Síť, poté v pravém horním rohu na tlačítko: Zobrazit všechna, a poté v levém horním rohu na tlačítko: Odeslaná.)

   

  Tyto body jsou jasnými ukazateli toho, zda jste aplikovali strategie z kurzu nebo nikoliv a zda se váš profil zlepšuje – tedy námi sdílené strategie fungují.

   

  Všechny materiály a printscreeny viz body 1 – 5 zašlete společně s důvodem odstoupení od smlouvy na e-mail: nela.hanakova@gmail.com 

   

  Vaši žádost co nejdříve posoudíme a budeme vás kontaktovat zpět na e-mail, ze kterého byla podaná žádost.